اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت دوم )

اشتباهاتی که آقایان در خرید کیف مرتکب میشوند ( قسمت دوم )

اشتباه: دست کم گرفتن اهمیت رنگ

در دنیای امروزی که سبک لباس پوشیدن غیررسمی تر برای محل کار رایج شده است، لوازم جانبی خاص، مثل گردنبد طلا ارزشمندند. یک کیف متمایز می تواند خیلی بهتر از کراوات رنگی به کت و شلوار قدیمی شما جان ببخشد اما وقتی که شما می خواهید یک جفت کفش دربی بپوشید یا قصد دارید به جای لباس دو تکه استانداردتان لباس چهارخانه سبک شاهزاده ولز بپوشید، چه بلایی سر آن کیف طرحدارتان می آید؟ هیچ کس دوست ندارد صبح زود یک ساعت درگیر انتخاب کیف و لباس باشد تا این تضاد را از بین ببرد. یا در بدترین شرایط هیچ کاری برای رفع آن نکند.

راه حل: اول رنگهای پایه را انتخاب کنید، بعداً به سراغ رنگهای غیرمعمول بروید.

همه آقایان خوش لباس می دانند که راز خوش تیپی در یادگیری درست اصول پایه نهفته است یعنی شما قبل از هر چیزی باید کیفهای همه کاره مناسب برای همه مناسبتها، در طیف های کلاسیک قهوه ای روشن، آبی پررنگ و مشکی تهیه کنید.

مرحله اول تهیه کیفهایی با رنگهای کلیدی است، بعد از این مرحله میتوانید به سراغ رنگها و جنسهای جذاب بروید، مثل رنگ خاکی و جنس بالستیک نایلون. در مرحله پیشرفته تر میتوانید کیفهایی با چاپ و طرح انتخاب کنید که به لباسهای خنثی شما طراوت ببخشد.

اشتباه: انتخاب کیفی که برای کار شما مناسب نیست.

باریک، جذاب و برانگیزاننده حسادت دیگران؛ ما درباره کیف مدارک صحبت می کنیم. بهترین راه برای بردن مدارک به یک جلسه بزرگ یا مصاحبه کاری استفاده از این نوع کیف است. این مدل به شما کمک میکند سبک سفر کنید و خوشتیپ باشید. ولی اگر بیشتر از چند برگ A4 درون آن بگذارید به یک چیز قلمبه بدشکل تبدیل میشود.

همچنین کیف دستی شاید برای پیاده روی کوتاه برای خرید مناسب باشد، ولی اگر بخواهید به سرکار بروید و مجبور باشید قهوه، روزنامه صبح و بلیط قطارتان را همزمان در دست بگیرید اصلاً مناسب نباشد.

راه حل: برای موقعیتهای مختلف از کیفهای مختلف استفاده کنید.

کارا بودن را در اولویت قرار دهید. در زمان خرید کیفی که هر روز می خواهید از آن استفاده کنید، علاوه بر ظاهر آن باید به ویژگیهای پایه آن مثل جنس بند هم توجه کنید.

کیفهایی که به صورت ایستاده استفاده میشوند از قبیل کوله پشتی، ساک دستی و کیف رودوشی، امن ترین گزینه ها هستند. ولی کیفهای دستی را از لیست خود حذف نکنید، برای این مدل کیفها بندهایی تعبیه میشوند که وقتی نیاز به بند نیست خیلی مرتب در درون کیف پنهان میشوند و در زمان نیاز به کیف وصل میشوند. پس اگر بعد از یک جلسه کاری خسته کننده دوست ندارید کیفتان را در دست بگیرید، می توانید بند آن را وصل کنید و آن را به روی شانه تان بیاندازید.

[/row] [/row]

زنانه

kp96009

2,099,000 ریال

اکسسوری

JS96002

999,000 ریال

زنانه

۷۲۵

7,169,000 ریال

زنانه

۷۷۴

7,180,000 ریال

اسپرت

۵۰۱۵

6,219,000 ریال

زنانه

۷۹۳

4,620,000 ریال

زنانه

۷۸۹

5,420,000 ریال

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

5,580,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۱۱

6,390,000 ریال