اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت چهارم )

اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت چهارم ) 1

اشتباه: عدم توجه به چرم و جیر

کیفها همراهانی هستند که آقایان کمترین توجه را به آنها میکنند. آنها وزن همه وسیله های شما را تحمل می کنند، اما در ازای این خدمت عشق و توجه کافی دریافت نمی کنند.

اگر انتخاب شما کیف پارچه ای جان سخت است، پس احتمالاً می توانید کیفتان را به حال خود رها کنید تا با شرایط سخت کنار بیاید، اما اگر از کیفهای چرم و جیر به خوبی مراقبت نکنید نشانه های این عدم توجه را خیلی زود نشان می دهند.

راه حل: مراقبت و نگهداری مرتب

همانطور که هر دکتر قسم خورده ای می گوید، پیشگیری بهتر از درمان است.  در کار ما، این روش عبارت است از نگهداری و مراقبت مرتب از کیفهای چرم و جیر به منظور جلوگیری از شروع هر گونه آسیب خطرناک.

کیفهای جیر را باید برس بکشید تا مطمئن شوید آشغالهای کوچک به مدت طولانی روی جیر باقی نمانده و پرزهای آن نرم و لطیف باقی بماند. اگر به کیفهای چرمی نرم کننده مرغوب بزنید باعث میشود چرم درخشش خود را حفظ کند و ترک نخورد.

اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت چهارم ) 5

اشتباه: کیفهای توخالی یا خیلی پر

شل و آویزان حتی در لغت هم جذاب نیست. پس خیلی مهم است که در حال حمل کیف خالی دیده نشوید، چون کیف خالی شبیه بادکنکی است که باد آن خالی شده است.

یک ساک دستی قلمبه و شبیه گلوله توپ هم راه حلی مناسبی نیست. کیف برای حمل وسایل مورد نیاز شما ساخته شده است، نه برای حمل سینک آشپزخانه. پس استفاده موثر از کیف را هدف اصلی خود قرار دهید.

راه حل: وسیله بیشتر در آن بریزید یا وسایل اضافی را حذف کنید.

اگر هفته ای یک بار وسایل اضافی را از کیفتان خارج کنید، می توانید از تبدیل شدن آن به تخته سنگ جلوگیری کنید. مجله های قدیمی و ظرف غذای هفته پیش را دور بیاندازید، و اگر قصد باشگاه رفتن ندارید، لباس باشگاهتان را در خانه درون کشو بگذارید.

برای جلوگیری از آویزانی وحشتناک، بهتر است درون کیف چند لایه لباس سبک روی هم بچینید که اگر زمانی به فضای بیشتر نیاز داشتید بتوانید آنها را خارج کنید. گذاشتن چتر هم میتواند ایده خوبی باشد. ولی یک گرمکن دیگر همراه با پیراهنی که دیروز پوشیده بودید و نهار سه شنبه قبل را درون کیفتان پرت نکنید.

اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت چهارم ) 6

 

زنانه

۱۱۶۰۷۶۶

2,890,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۱۷۴

5,299,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۶

7,900,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

زنانه

۱۱۴۰۷۷۷

زنانه

۹۸۰۰۸۹

6,180,000 ریال

اکسسوری

۹۸۱۰

1,290,000 ریال

اکسسوری

۹۸۰۹

1,290,000 ریال

اکسسوری

۹۸۰۸

1,290,000 ریال

اکسسوری

۹۸۰۶

1,290,000 ریال

مردانه

۹۸۰۵

1,290,000 ریال

مردانه

۹۸۰۴

1,290,000 ریال

کیف مردانه

MB10074

10,176,000 ریال