اشتباهاتی که آقایان در مورد کیف مرتکب می شوند ( قسمت سوم )

اشتباهاتی که آقایان در خرید کیف مرتکب میشوند ( قسمت سوم )

اشتباه: خرید چرم مصنوعی

حق با شماست، جنس خوب هیچوقت ارزان نیست، و بعضی از مدلهای کپی به خوبی مدلهای اصل به نظر میرسند. ولی اگر پول کافی داشته باشید و بتوانید چرم اصل بخرید، در طولانی مدت سود خواهید کرد.

با خرید چرم اصل شما هم کیف با کیفیت تر خواهید داشت و با گذر زمان بدنه کیف نرم تر شده و کیفیت آن بهتر می شود و جلای خاص خودش را بدست می آورد.

راه حل: چرم طبیعی آنقدر گران نیست که شما فکر می کنید

نیازی نیست که آپارتمان اجاره ایتان را به شخص دیگر اجاره دهید و بمدت یک ماه غذا نخورید تا بتوانید یک کیف چرمی بخرید. در میان مغازه هایی که کسب و کارشان را هر روز بهتر می کنند، ممکن است مدلی با قیمت مناسب ولی بدون هدیه پیدا کنید.

اگر قیمت کیفی که برای تعطیلات آخر هفته نیاز دارید از قیمت کل آن تعطیلات بیشتر میشود، بهتر است به سایتهای معروفی که اجناس دست دوم میفروشند یا حراج دارند سری بزنید. این سایتها اغلب پر از کیفهای چرمی اصل بوده و منتظر خریدار خوب هستند.

اشتباهاتی که آقایان در خرید کیف مرتکب میشوند ( قسمت سوم )

اشتباه: انتخاب کیفی بدون جیب و قسمتهای جدا شده

ما در صنعت مد فعالیت میکنیم، پس اگر به شما بگوییم که فقط درون محصول مهم است دروغگو خواهیم بود. ولی در مورد کیف ظاهر و جنس خوب هر دو مهم هستند.

چرا باید نگران درون کیف جدیدتان باشید وقتی که بدنه ای با نقش و نگار رنگی خیلی جذاب دارد ؟ خوب، به خاطر اینکه در زمان حرکت، آدامس، کلید، کاغذ و همه اشیاء موجود درون این کیف با بدنه جذاب شناور می شوند و وقتی به کلیدتان نیاز دارید کیفتان به یک تاردیس تبدیل خواهد شد.

راه حل: مدلی را انتخاب کنید که مناسب حمل وسایل مورد نیاز روزانه شما باشد.

ظاهراً مردان تبحر خاصی در جداسازی احساسات دارند، پس از این مهارت قسمت بندی استفاده کنید و آن را در درون کیفتان بکار گیرید.

حداقل جداسازی در کیف جیبهای کناری آن است که باعث میشود دسترسی شما به وسایل مورد نیازتان راحت تر شود. اگر بدنبال کیفی می گردید که برای رفتن به محل کار از آن استفاده کنید، سعی کنید قسمتهای بیشتری داشته باشد تا بتوانید برای نگهداری پرونده های مهم از آن استفاده کنید. و اگر کیف برای باشگاه نیاز دارید، کیفی انتخاب کنید که جایی برای کفشهای بدبوی ورزش شما داشته باشد.

 

زنانه

kp96009

2,099,000 ریال

اکسسوری

JS96002

999,000 ریال

زنانه

۷۲۵

7,169,000 ریال

زنانه

۷۷۴

7,180,000 ریال

اسپرت

۵۰۱۵

6,219,000 ریال

زنانه

۷۹۳

4,620,000 ریال

زنانه

۷۸۹

5,420,000 ریال

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

5,580,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۱۱

6,390,000 ریال