تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. ( قسمت دوم )

کیف دخترانه شیک

کیف دخترانه شیک به دردبخورترین و جان سخت ترین زیورآلاتی است که در کمدهای ما پیدا می شود، ولی ما بخاطر انتخاب از میان گزینه های موجود و «انتخاب کیفی که ارزش پول پرداخت شده را داشته باشد» تحت فشار هستیم. در ادامه به شما ۱۰ مدل کیف دستی را معرفی میکنیم که باید داشته باشید.

کیفهای دستی و پول به دردبخورترین و جان سخت ترین زیورآلات در کمدهای ما هستند. آنها وسایل روزانه ما را در خود جای می دهند، از وسایل ارزشمند و نه چندان ارزشمند ما در مقابل آب و هوای نامساعد، تخریب و دزدی محافظت می کنند و در خیلی از موارد با وجود آنها ظاهر بی عیب و نقص ما کامل می شود.

ولی اکنون بیشتر از هر زمانی ما بخاطر داشتن گزینه های انتخابی زیاد، از لحاظ قیمت و مدل، تحت فشار هستیم. به نظر می رسد این گزینه ها بی پایان هستند. اما ما می خواهیم به شما کمک کنیم. این مقاله راهنمای شما برای انتخاب تنها کیف دستیهای ارزان یا گرانی است که نیاز دارید.

و قبل از اینکه راهنمایی را شروع کنیم نویسنده اعلام میکند که قیمتهای درج شده در این مقاله در زمان چاپ درست بوده اند، پس در زمان بودجه بندی، قیمتهای به روز را با فروشنده ها چک کنید.

تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. : کیف رودوشی متوسط :

کیفهای رودوشی از لحاظ ظاهری جذاب و شیک هستند و آنها همچنین اسپورت هستند، این کیف، مدل مناسب دیگری برای استفاده روزانه است. چرم با کیفیت و جیر بافتدار برای این مدل ایدهآل است، ولی یک پارچه برزنتی تمیز در فصل تابستان می تواند گزینه بهتری باشد، چون سبکتر است و با آب و هوا جورتر است. گزینه های موجود در این مدل خیلی زیاد هستند، پس بسته به سبک شخصی، سلیقه و بودجه تان می توانید مورد مناسب را انتخاب کنید.

تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. : ساک شیک

هر خانمی به یک ساک نیاز دارد، منظور فقط یک کیف بزرگ برای جابجا کردن وسایل نیست، این کیف بزرگ باید ظاهر آراسته و حرفهای داشته باشد. اگر لپ تاپتان را همیشه از محل کار به خانه و برعکس حمل می کنید، این نوع کیف قطعاً برای شما مناسب است. ولی اگر وسیله زیادی با خود حمل نمی کنید و بیشترین وسایل همراه شما کیف پول، تلفن و کیف کوچک وسایل آرایشتان است، باز هم میتوانید از ساک استفاده کنید ولی مدل سبک وزن مثل ساکهای برزنتی را انتخاب کنید.

تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. : کیف روز غیررسمی

این مدل کیف وایلدکارت شماست و به شما اجازه میدهد که با سبک شخصیتان به بقیه پز بدهید. خیلی گزینه های زیادی برای این مدل وجود دارند که خیلی گران نیستند. این مدلها عبارتند از: کیف هوبوی راه راه، کیف پستچی اسپورت و کلاچ با ظاهر پوست سوسمار. در روزهایی که می توانید کمی بیشتر خوش بگذرانید، وسایلتان را عوض کنید و از این کیفها هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر استفاده کنید. این روش خیلی راه خوبی برای ایجاد تغییر در سبک شماست و می توانید با سبک جدیدتان به دیگران پز دهید.

تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. : کیف نمادین

بسیارخوب، هیچ کس به کیف یکی از برندهای معروف نیازی ندارد، ولی اگر می خواهید برای خرید یک وسیله واقعاً لوکس سرمایه گذاری کنید، سعی کنید آیتمی انتخاب کنید که سالیان زیادی برای شما عمر کند. از کیفهای نمادین کلاسیک برند Birkin ویا کیف کلاسیک پرطرفدار برند Chanel استفاده کنید.

این کیفها به تنهایی می توانند عمل کنند، یک استیتمنت دائمی ایجاد می کند و زمان هر مدی را طولانیتر می کنند. برای مثال کیف دستی کلاسیک Chanel نمادینترین کیفی است که تا کنون طراحی شده است. این کیف LBD (پیراهن مشکی کوتاه) کیفهای دستی است (ولی گران است). خوشبختانه گزینه های جایگزین برای کسانی که نمی توانند ۵ هزار دلار خرج این کیف زیبا بکنند وجود دارد.

تنها مدلهای کیف دخترانه شیک که باید داشته باشید. : کیف رنگی

بله سیاه همیشه همان سیاه جدید است (مگر اینکه نارنجی همان سیاه جدید باشد)، ولی گاهی اوقات باید تسلیم شادی رنگها شد (مخصوصاً وقتی که رنگ میتواند به شدت بر خلق و خوی شما تاثیر بگذارد). راه خوب استفاده از کیف دستی رنگی، ست کردن آن با رنگ لباستان نیست؛ شما باید رنگی را انتخاب کنید که متضاد طیف رنگهایی باشد که پوشیدهاید تا باعث ایجاد تضاد شود.

اگر لباسهای رنگ شتری و خاکستری مایل به قهوه ای زیاد می پوشید، کیف دستی زرد یا قرمز انتخاب کنید. اگر اغلب قرمز می پوشید، پس کیفی در طیف آبی روشن استفاده کنید. به نظر منطقی نمیرسد ولی انتخاب درستی است. و مسلماً شما همیشه می توانید از رنگ برای شکستن سیاه مطلق ، آبی سیر و سفید استفاده کنید.

زنانه

kp96009

2,099,000 ریال

اکسسوری

JS96002

999,000 ریال

زنانه

۷۲۵

7,169,000 ریال

زنانه

۷۷۴

7,180,000 ریال