تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. ( قسمت اول )

کیف دخترانه مجلسی

کیف دخترانه مجلسی به دردبخورترین و جان سخت ترین زیورآلاتی است که در کمدهای ما پیدا می شود، ولی ما بخاطر انتخاب از میان گزینه های موجود و «انتخاب کیفی که ارزش پول پرداخت شده را داشته باشد» تحت فشار هستیم. در ادامه به شما ۱۰ مدل کیف دستی را معرفی می کنیم که باید داشته باشید.

کیفهای دستی و پول به دردبخورترین و جان سخت ترین زیورآلات در کمدهای ما هستند. آنها وسایل روزانه ما را در خود جای می دهند، از وسایل ارزشمند و نه چندان ارزشمند ما در مقابل آب و هوای نامساعد، تخریب و دزدی محافظت می کنند و در خیلی از موارد با وجود آنها ظاهر بی عیب و نقص ما کامل می شود.

ولی اکنون بیشتر از هر زمانی ما بخاطر داشتن گزینه های انتخابی زیاد، از لحاظ قیمت و مدل، تحت فشار هستیم. به نظر میرسد این گزینه ها بیپایان هستند. اما ما می خواهیم به شما کمک کنیم. این مقاله راهنمای شما برای انتخاب تنها کیف دستیهای ارزان یا گرانی است که نیاز دارید.

و قبل از اینکه راهنمایی را شروع کنیم نویسنده اعلام می کند که قیمتهای درج شده در این مقاله در زمان چاپ درست بوده اند، پس در زمان بودجه بندی، قیمتهای به روز را با فروشنده ها چک کنید.

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیفهایی که باید داشته باشید:

  • کیف بنددار روز چرمی
  • کیف روز کلاچ
  • کیف پول کراس بادی
  • کیف عصر کلاچ
  • کیف حصیری
  • کیف رودوشی متوسط
  • ساک شیک
  • کیف روز غیررسمی
  • کیف نمادین
  • کیف رنگی

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیف بنددار روز چرمی

داشتن این مدل کیف دستی بادوام ضروری است. کیف با دستگیرهای در قسمت فوقانی در سایز متوسط تا بزرگ که بتواند همه وسایل شما مثل کتاب جلد کاغذی یا تبلت (و کیف کوچک لوازم آرایشتان) شما را در خود جا دهد. سعی کنید چرمی با رنگ خنثی انتخاب کنید، رنگی مثل سیاه یا قهوهای تیره یا متوسط. روی این رنگ چرمها خراش و لکه قابل تشخیص نخواهند بود، چون پاشیده شدن قهوه صبحانه روی کیف اتفاقی است که برای همه میافتد. و همچنین از کیفهایی که فلزآلات و لوگوهای زیادی دارند دوری کنید، چون آنها باعث می شوند کیف شما از مدل بیفتد.

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیف روز کلاچ

یک کیف مدل کلاچ که تمیز باشد و با دست دوخته شده باشد یک گزینه عالی برای شماست، البته اگر بتوانید با این قضیه کنار بیایید که کدام یک از وسیله هایتان در کیف کلاچتان بگذارید و کدام را در خانه رها کنید. کیفهای کوچکتر بامزه و سبک هستند، ولی معمولاً بیشتر از یک رژلب و یک تلفن هوشمند در آنها جا نمی شود. کلاچی انتخاب کنید که جیبهای زیادی داشته باشد و کمی بعد داشته باشد تا بتوانید وسایل ضروریتان را در آن جا دهید. این مدل، کیفی است که شما می توانید با آن خوش بگذرانید، برای خریدن آن نیازی نیست که پول خیلی زیادی بپردازید، پس سعی کنید مواد و رنگهای متفاوتی را انتخاب کنید.

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیف پول کراس بادی

همانطور که می دانیم، این مدل کیف در عین حال که وسایلتان را نزدیکتان نگه می دارد، به شما آزادی زیادی برای حرکت هم می دهد. و از کوله پشتی خیلی شیکتر است. یک کیف کراس بادی خوب بند مقاومی دارد که از طریق زبانه جلویی قابل تنظیم است و تغییر و تنظیم آن بسیار آسان است. این مدل کیف نباید خیلی سنگین باشد و سایز متوسط باید داشته باشد، اگر خیلی کوچک باشد دیگر خیلی به درد بخور نخواهد بود و اگر خیلی بزرگ باشد می تواند شما را اذیت کند.

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیف عصر کلاچ

خیلی از ما گاهی اوقات به یک کیف عصر کلاچ نیاز پیدا می کنیم، پس چرا باید صبر کنیم و شب قبل از یک مهمانی تجملاتی مجبور باشیم با عجله آن را بخریم؟ مدل کیف عصر کلاچی که میتوانید بخرید و هیچ وقت از مد نمی افتد (و با همه چیز ست میشود) یک ساتن مشکی ساده و یا کلاچ متالیک طلایی یا نقرهای است. این مدل، کیفی است که تا جای ممکن نباید در فصلهای مختلف مدش تغییر کند، چون شما نیاز دارید که وقتی این مدل را می خرید چندین سال از آن برای مهمانیها استفاده کنید. اگر کمی زرق و برق نیاز دارید، سعی کنید کلاچی انتخاب کنید که روی بست آن جواهر وجود داشته باشد. این مدل جذابیت کلاسیک و مادام العمر دارد و خیلی ساده با همه چیز ست می شود.

تنها مدلهای کیف دخترانه مجلسی که باید داشته باشید. : کیف حصیری

کیف حصیری می تواند بهترین کیف شما در ماههای گرمتر باشد. این مدل یک کیف ایدهآل در فصل تابستان برای حمل کردن همه وسایل شماست. این کیف می تواند و البته باید کمی سرزنده تر از سایر کیف دستیهای شما باشد (راهنمایی: استفاده از توپکهای رنگی). شما می توانید وقتی با دوستانتان به ساحل می روید خوراکی و حوله خود را در این کیف بگذارید و یا وقتی که به سرکار می روید وسایل روزانه تان را درون آن بگذارید.

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

6,980,000 ریال