راهنمای سبک کفش دخترانه شیک

راهنمای سبک کفش خانم ها

راهنمای سبک کفش دخترانه شیکتنوع مدلهای کفش زنانه بسیار زیاد است، هر مدل هویت و تاریخچه خاص خودش را دارد. مدلهای کفش زنانه به خوشایند و زیبا بودن و همچنین کاربردی بودن معروف هستند. نمایش باشکوه وسیع مدلهای کفش زنانه گاهاً ما را در شناختن مدلها و تشخیص زمان مناسب پوشیدن هر مدل گیج می کنند.

البته مدلهای کفش زنانه خاصی وجود دارند که برای موقعیت های مختلف مناسب و کاربردی هستند، و مدلهای مشخصی از کفشهای زنانه برای موقعیتهای خاص یا لباسهای معین مناسب تر از بقیه هستند. این مقاله شما را در شناخت کفشهای غیر رسمی و رسمی زنانه راهنمایی خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد که مدل کفش زنانه مورد نیازتان را انتخاب و به کمدتان اضافه کنید.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : مدلهای کفش غیررسمی زنانه

در این قسمت انواع مدلهای کفش غیررسمی زنانه را به شما معرفی می کنیم. مفهوم کفش غیررسمی از نامش پیداست، این مدل کفشها، کفشهایی هستند که شما هر روز آنها را به پا می کنید. این نوع کفشها معمولاً با لباسهای غیررسمی ست می شوند تا ظاهر راحتی برای شما ایجاد کنند. شاید بعضیها دوست داشته باشند هر زمانی از روز و شب کفش پاشنه بلند بپوشند، به همین منظور مدلهای پاشنه بلند هم در این دسته کفشهای غیررسمی یافت می شود.کفشهای پاشنه بلند راحت که پاشنه آنها خیلی بلند نیست، یا کفشهای وج، به دلیل سادگی و راحتی پوشیده شدن می توانند در این دسته جای بگیرند (برای راحتی بیشتر، از کفی کفش استفاده کنید). محبوبترین مدلهای کفش غیر رسمی زنانه عبارتند از:

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 4

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : وج

با پوشیدن کفش پاشنه بلند وج بدون اینکه مجبور شوید کفشهای پاشنه بلند عذاب آور بپوشید، تیپ آراسته ای خواهید داشت. کفشهای وج خیلی راحتتر هستند، مخصوصاً وج هایی که پاشنه کوتاهتری دارند.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 5

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : کفش بالرینا

این مدل کفش راه حل ساده برای کفش غیررسمی ای است که هر روز بتوان پوشید. کفشهای باله تخت هستند و حالت دمپایی دارند و جز کفشهایی هستند که باید در کمدتان داشته باشید. کفشهای بالرینا که در انواع رنگ و طرح قابل تصور تولید می شوند، با همه لباسها ست میشوند. این کفشها می توانند به طور کلاسیک ساده و بدون طرح باشند یا طرح حیوانات وحشی روی آنها چاپ شده باشد و یا رنگهای شاد داشته باشند.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 6

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : کفشهای بنددار

کفشهای بنددار به همه کفشهایی که با بند بسته و سفت می شوند گفته می شود. این کفشها می توانند بروژ، لوفر، پاشنه بلند، بالرینا و یا هر نوع کفش دیگری باشند. کفشهای بنددار کمی مقاوم ترند و از پاهای شما بیشتر محفاظت می کنند، آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که به اندازه دلخواهتان بند کفش را سفت یا شل ببندید.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 7

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : کفشهای پارچهای

کفشهای پارچهای زنانه سبک وزن نسبت به کفشهای بالرینا کمی اسپورت تر هستند، اما به همان میزان برای تیپ غیررسمی انتخاب خوبی هستند. این کفشها راحت و کاربردی هستند و در همه رنگها و طرحها تولید می شوند؛ پس شما برای ست کردن با هر تیپی می توانید یک جفت مناسب از این مدل کفش پیدا کنید. این کفشها با شلوار جین و تیشرت برای ست لباس ساده و آسان آخرهفته عالی هستند.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 8

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : بوتهای ولینگتون

این بوتها که به آنها از قدیم بوتهای ولینگتون گفته می شود، چکمه های پلاستیکی زنانه واقعاً کاربردی و شیک هستند. این بوتها برای خشک نگه داشتن پاهای شما در زمستان، و یا برای گرم و خشک نگه داشتن آنها در یک فستیوال عالی هستند.

چکمه های پلاستیکی welly معمولاً ضخیم و از جنس پلاستیک هستند و کفی کلفتی دارند تا شما بدون خراب کردن کفشهایتان بتوانید با این چکمه ها در زمین گلی راه بروید یا در گودالهای آب بپرید.

از روزگاری که چکمه های پلاستیکی خیلی دلگیر و سبز رنگ بودند خیلی گذشته، شما اکنون میتوانید با این چکمه ها از خودتان در مقابل هوای بریتانیا، که آوازه بد آن به گوش همه رسیده، مراقبت کنید. این مدل چکمه ها در انواع طرحها و رنگها تولید می شوند. بهتر است که زمان خرید چکمه های پلاستیکی welly سایز بزرگتر از سایز پایتان انتخاب کنید، تا بتوانید جورابهای ضخیم زیر آنها بپوشید بدون اینکه کفش برایتان تنگ شود. ما به همه سوالهای مهم شما درباره چکمه های پلاستیکی welly در بلاگ جواب داده ایم.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 9

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : دمپایی لای انگشتی

این مدل، بهترین کفش تابستانی است. اگر در تابستان به ساحل یا استخر می روید، این دمپاییها را باید حتماً در کیف ساحل خودتان بگذارید

دمپاییهای لای انگشتی زنانه کفه فومی دارند و در وسط یک بند پلاستیکی برای گیر کردن به انگشت شست پا دارند. اگر دنبال مدلی هستید که بیشتر عمر کند، حتما نمونه های چرمی آن را انتخاب کنید. مدلهای خیلی ساده آن بندهای پلاستیکی ساده دارند، ولی بندهای چرمی بافته زیبا آن را شیکتر می کنند و حتی مدلهایی با سنگهای براق هم می توانید انتخاب کنید تا به تیپ شما زرق و برق بدهند.

دمپاییهای لای انگشتی با همه چیز ست می شوند و در انواع رنگها و طرحها تولید می شوند. پس به راحتی می توانید آنها را با هر مایو یا لباسی ست کنید.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 10

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : مولز

این مدل، کفشی است که پشت آن باز و جلوی آن بسته است. صندل مولز زنانه برای راحت پوشیدن و درآوردن مناسب هستند، و خیلی غیررسمی تر از کفشهای بسته هستند. ولی نسبت به دمپایی لای انگشتی حفاظت بیشتری ارائه می کنند.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 11

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : لوفرها

لوفر کفش غیررسمی است که معمولاً خیلی راحت پوشیده می شود، قطعه هایی با خاصیت کشسانی در هر دو طرف دارد که نیاز به بند برای سفت کردن کفش را از بین می برد.

لوفرهای زنانه سبک کلاسیک به شما می دهند و زیبایی باکلاسی به تیپ روز یا سرکار شما اضافه می کنند. شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره لوفرها در مقاله ما با عنوان «راهنمایی کامل درباره لوفرها» بدست بیاورید.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 12

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : صندلهای گلادیاتور

این مدل صندل بنددار با بند T شکل در جلو است. برای بهترین زیبایی یونانی، یک جفت صندل گلادیاتور به همراه یک پیراهن بلند بپوشید. صندلهای گلادیاتور خاصیتی دارند که آنها را برای تعطیلات به گزینه عالی تبدیل می کند. اخیراً صندلهای گلادیاتور پاشنه دار به (دنیای مد در) کتواکها و خیابانهای اصلی شهر برگشته است. صندلهای بنددار با پاشنه برای ست کردن با شلوارهای سفارشی یا لباس سرکار انتخاب خیلی خوب هستند.

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک 13

راهنمای سبک کفش دخترانه شیک : کفش کتانی

دلیل نامگذاری این کفشها بعنوان کتانی زنانه این است که باید آنها را در زمان ورزش (در باشگاه، یا انجام دادن یوگا) و همچنین برای مد پوشید. این مدل کفشها از پاهای شما محافظت می کنند و برای ورزش از همه مدلهای دیگر راحت تر هستند. قبل از خرید آنها، حتماً آنها را بپوشید و امتحان کنید. حفاظت کردن از پاهایتان با محافظ و ضربه گیر مناسب خیلی حیاتی است. ساق پا، ران و زانوهای شما نیز با پوشیدن کتانی مناسب نفع خواهند برد.

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

6,980,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۱۱

6,390,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۰۹

6,390,000 ریال

زنانه

۱۱۱۰۲۰۵

6,790,000 ریال

زنانه

۱۱۱۰۲۰۱

5,819,000 ریال

زنانه

۱۱۱۰۱۹۸

5,880,000 ریال

زنانه

۱۲۱۰۰۹۰

8,180,000 ریال

زنانه

۱۱۶۰۷۶۶

2,890,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۱۷۴

5,299,000 ریال