راهنمای سبک کفش دخترانه شیک

راهنمای سبک کفش خانم ها

تنوع مدلهای کفش زنانه بسیار زیاد است، هر مدل هویت و تاریخچه خاص خودش را دارد. مدلهای کفش زنانه به خوشایند و زیبا بودن و همچنین کاربردی بودن معروف هستند. نمایش باشکوه وسیع مدلهای کفش زنانه گاهاً ما را در شناختن مدلها و تشخیص زمان مناسب پوشیدن هر مدل گیج میکنند.

البته مدلهای کفش زنانه خاصی وجود دارند که برای موقعیت های مختلف مناسب و کاربردی هستند، و مدلهای مشخصی از کفشهای زنانه برای موقعیتهای خاص یا لباسهای معین مناسبتر از بقیه هستند. این مقاله شما را در شناخت کفشهای غیر رسمی و رسمی زنانه راهنمایی خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد که مدل کفش زنانه مورد نیازتان را انتخاب و به کمدتان اضافه کنید.

مدلهای کفش غیررسمی زنانه

در این قسمت انواع مدلهای کفش غیررسمی زنانه را به شما معرفی میکنیم. مفهوم کفش غیررسمی از نامش پیداست، این مدل کفشها، کفشهایی هستند که شما هر روز آنها را به پا میکنید. این نوع کفشها معمولاً با لباسهای غیررسمی ست میشوند تا ظاهر راحتی برای شما ایجاد کنند. شاید بعضیها دوست داشته باشند هر زمانی از روز و شب کفش پاشنه بلند بپوشند، به همین منظور مدلهای پاشنه بلند هم در این دسته کفشهای غیررسمی یافت میشود.کفشهای پاشنه بلند راحت که پاشنه آنها خیلی بلند نیست، یا کفشهای وج، به دلیل سادگی و راحتی پوشیده شدن میتوانند در این دسته جای بگیرند (برای راحتی بیشتر، از کفی کفش استفاده کنید). محبوبترین مدلهای کفش غیر رسمی زنانه عبارتند از:

وج

با پوشیدن کفش پاشنه بلند وج بدون اینکه مجبور شوید کفشهای پاشنه بلند عذابآور بپوشید، تیپ آراستهای خواهید داشت. کفشهای وج خیلی راحتتر هستند، مخصوصاً وجهایی که پاشنه کوتاهتری دارند.

کفش بالرینا

این مدل کفش راه حل ساده برای کفش غیررسمیای است که هر روز بتوان پوشید. کفشهای باله تخت هستند و حالت دمپایی دارند و جز کفشهایی هستند که باید در کمدتان داشته باشید. کفشهای بالرینا که در انواع رنگ و طرح قابل تصور تولید میشوند، با همه لباسها ست میشوند. این کفشها میتوانند به طور کلاسیک ساده و بدون طرح باشند یا طرح حیوانات وحشی روی آنها چاپ شده باشد و یا رنگهای شاد داشته باشند.

کفشهای بنددار

کفشهای بنددار به همه کفشهایی که با بند بسته و سفت میشوند گفته میشود. این کفشها میتوانند بروژ، لوفر، پاشنه بلند، بالرینا و یا هر نوع کفش دیگری باشند. کفشهای بنددار کمی مقاومترند و از پاهای شما بیشتر محفاظت میکنند، آنها همچنین به شما این امکان را میدهند که به اندازه دلخواهتان بند کفش را سفت یا شل ببندید.

کفشهای پارچهای

کفشهای پارچهای زنانه سبک وزن نسبت به کفشهای بالرینا کمی اسپورتتر هستند، اما به همان میزان برای تیپ غیررسمی انتخاب خوبی هستند. این کفشها راحت و کاربردی هستند و در همه رنگها و طرحها تولید میشوند؛ پس شما برای ست کردن با هر تیپی میتوانید یک جفت مناسب از این مدل کفش پیدا کنید. این کفشها با شلوار جین و تیشرت برای ست لباس ساده و آسان آخرهفته عالی هستند.

بوتهای ولینگتون

این بوتها که به آنها از قدیم بوتهای ولینگتون گفته میشود، چکمههای پلاستیکی زنانه واقعاً کاربردی و شیک هستند. این بوتها برای خشک نگهداشتن پاهای شما در زمستان، و یا برای گرم و خشک نگهداشتن آنها در یک فستیوال عالی هستند.

چکمههای پلاستیکی welly معمولاً ضخیم و از جنس پلاستیک هستند و کفی کلفتی دارند تا شما بدون خراب کردن کفشهایتان بتوانید با این چکمهها در زمین گلی راه بروید یا در گودالهای آب بپرید.

از روزگاری که چکمههای پلاستیکی خیلی دلگیر و سبز رنگ بودند خیلی گذشته، شما اکنون میتوانید با این چکمهها از خودتان در مقابل هوای بریتانیا، که آوازه بد آن به گوش همه رسیده، مراقبت کنید. این مدل چکمهها در انواع طرحها و رنگها تولید میشوند. بهتر است که زمان خرید چکمههای پلاستیکی welly سایز بزرگتر از سایز پایتان انتخاب کنید، تا بتوانید جورابهای ضخیم زیر آنها بپوشید بدون اینکه کفش برایتان تنگ شود. ما به همه سوالهای مهم شما درباره چکمههای پلاستیکی welly در بلاگ جواب دادهایم.

دمپایی لای انگشتی

این مدل، بهترین کفش تابستانی است. اگر در تابستان به ساحل یا استخر میروید، این دمپاییها را باید حتماً در کیف ساحل خودتان بگذارید

دمپاییهای لای انگشتی زنانه کفه فومی دارند و در وسط یک بند پلاستیکی برای گیر کردن به انگشت شست پا دارند. اگر دنبال مدلی هستید که بیشتر عمر کند، حتما نمونههای چرمی آن را انتخاب کنید. مدلهای خیلی ساده آن بندهای پلاستیکی ساده دارند، ولی بندهای چرمی بافته زیبا آن را شیکتر میکنند و حتی مدلهایی با سنگهای براق هم میتوانید انتخاب کنید تا به تیپ شما زرق و برق بدهند.

دمپاییهای لای انگشتی با همهچیز ست میشوند و در انواع رنگها و طرحها تولید میشوند. پس به راحتی میتوانید آنها را با هر مایو یا لباسی ست کنید.

مولز

این مدل، کفشی است که پشت آن باز و جلوی آن بسته است. صندل مولز زنانه برای راحت پوشیدن و درآوردن مناسب هستند، و خیلی غیررسمی تر از کفشهای بسته هستند. ولی نسبت به دمپایی لای انگشتی حفاظت بیشتری ارائه میکنند.

لوفرها

لوفر کفش غیررسمی است که معمولاً خیلی راحت پوشیده میشود، قطعههایی با خاصیت کشسانی در هر دو طرف دارد که نیاز به بند برای سفت کردن کفش را از بین میبرد.

لوفرهای زنانه سبک کلاسیک به شما میدهند و زیبایی باکلاسی به تیپ روز یا سرکار شما اضافه میکنند. شما میتوانید اطلاعات بیشتری درباره لوفرها در مقاله ما با عنوان «راهنمایی کامل درباره لوفرها» بدست بیاورید.

صندلهای گلادیاتور

این مدل صندل بنددار با بند T شکل در جلو است. برای بهترین زیبایی یونانی، یک جفت صندل گلادیاتور به همراه یک پیراهن بلند بپوشید. صندلهای گلادیاتور خاصیتی دارند که آنها را برای تعطیلات به گزینه عالی تبدیل میکند. اخیراً صندلهای گلادیاتور پاشنهدار به (دنیای مد در) کتواکها و خیابانهای اصلی شهر برگشته است. صندلهای بنددار با پاشنه برای ست کردن با شلوارهای سفارشی یا لباس سرکار انتخاب خیلی خوب هستند.

کفش کتانی

دلیل نامگذاری این کفشها بعنوان کتانی زنانه این است که باید آنها را در زمان ورزش (در باشگاه، یا انجام دادن یوگا) و همچنین برای مد پوشید. این مدل کفشها از پاهای شما محافظت میکنند و برای ورزش از همه مدلهای دیگر راحتتر هستند. قبل از خرید آنها، حتماً آنها را بپوشید و امتحان کنید. حفاظت کردن از پاهایتان با محافظ و ضربهگیر مناسب خیلی حیاتی است. ساق پا، ران و زانوهای شما نیز با پوشیدن کتانی مناسب نفع خواهند برد.

زنانه

kc960072

4,649,000 ریال

زنانه

kc960070

6,289,000 ریال

زنانه

۵۴۴

4,429,000 ریال

زنانه

۷۴۴

5,689,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

اسپرت

۷۰۱

4,549,000 ریال

کفش

۱۴۱

5,219,000 ریال

کفش

۱۵۶

3,479,000 ریال

کفش

۱۱۹

5,299,000 ریال

زنانه

۱۴۶

4,029,000 ریال

کفش

۱۴۳

5,379,000 ریال

کفش

۱۳۴

5,309,000 ریال

کفش

۱۵۵

4,589,000 ریال