راهنمای مدل کفش مجلسی دخترانه

مدل کفش مجلسی دخترانه

مدل کفش مجلسی دخترانه

این قسمت از مقاله راهنمایی ما درباره مدل کفش مجلسی دخترانه است. کفش رسمی برای خانمها، گروهی از کفش است که زیبایی و کمال بیشتری به ظاهر خانمها اضافه میکند. نام این گروه کفش در زبان انگلیسی اصطلاحاً «کفش پیراهن» است، این نام یک واژه خیلی قدیمی است که به احتمال زیاد به کفش رسمی زنانه، کفش موقعیتهای خاص و یا خیلی ساده به کفش مهمانی امروزی اشاره دارد. البته مفهوم کفشهای موقعیتهای خاص از نامش پیداست ولی کلاً به کفشهای زنانهای گفته میشوند که زیباتر از کفشهای هرروزه خانمها هستند، تزیینات بیشتر و پاشنههای بلندتر دارند. انواع مختلف کفشهای رسمی عبارتند از:

مدل کفش مجلسی دخترانه : کفشهای پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند

مدل کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند انتخاب بدیهی برای لباسهای شب یا با پیراهن هستند. مدلهای بسیار زیادی از انواع کفشهای پاشنهبلند وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره آنها به «راهنمایی ما درباره کفشهای پاشنهبلند» مراجعه کنید.

کفش پامپ

مدل کفش مجلسی دخترانه پامپ مدلهای کلاسیکی هستند که برای رویدادهای رسمی از قبیل عروسی و یا برای لباس جلسات کاری مناسب هستند. کفشهای پامپ عموماً در جلو برش کوتاهتری دارند که به این معناست که برش جلویی کفش روی پا در قسمت نسبتاً پایینی قرار میگیرد، ارتفاع پاشنه آنها متوسط است و نوک تیزی دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره کفشهای پامپ پست با جزییات ما در بلاگ را مطالعه کنید.

کفشهای پامپ معمولاً در رنگهای کلاسیک از قیبل بژ، سیاه و قهوهای تولید میشوند، ولی امروزه مدلهایی که بیشتر با مد روز مطابق هستند هم به وفور یافت میشوند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : کفش های بروژ

کفش های بروژ

مدل کفش مجلسی دخترانه بروژ فقط مختص آقایان نیست، در سالهای اخیر به محصول مد اصلی برای خانمها تبدیل شده است. بروژهای زنانه مانند کفشهای تخت با همه چیز ست میشوند ولی یک نکته مثبتی نسبت به آنها دارند، آنها نسبت به کفشهای تخت بالرینا خیلی رسمی تر هستند. آنها حالت غیرعادی به یک پیراهن تابستانه میبخشند، چون این کفشها یک عنصر مردانه را به یک لباس زنانه اضافه میکنند و باعث میشوند یک لباس سرکار سفارشی، آراسته و سنتی به نظر برسد. (در زمانهای قدیم و) به طور سنتی بروژها از چرم سیاه و قهوهای ساخته میشدند، اما امروزه شما میتوانید از میان انواع رنگها، طرحها و ارتفاع پاشنه متفاوت مدل دلخواهتان را انتخاب شوند. در بلاگ Shoe Zone بیشتر درباره بروژها بخوانید.

بوت های زنانه

مدل کفش مجلسی دخترانه بوتهای زنانه در همه فصول گزینههای کاربردی هستند، از چکمههای پلاستیکی گرفته تا نیمبوتهای شیک در رنگهای باطراوت. این بوتها برای استفاده در هر موقعیت خاص یا فصل و برای ست شدن با هر لباسی مناسب هستند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : نیم بوت ها

نیم بوت ها

مدل کفش مجلسی دخترانه نیم بوت ها دقیقاً بوتهایی هستند که ارتفاع آنها تا قوزک پای شماست. خرید یک جفت نیمبوت خوب خیلی فکر خوبی است، آنها کفشهای کلاسیکی هستند که از محیط کار تا زندگی روزانه به خوبی استفاده میشوند. آنها با شلوار سفارشی و یا با یک پیراهن تابستانه خیلی خوب ست میشوند، چون آنها هم شیک هستند و هم با همه چیز ست میشوند. این نیمبوتها در مدلهای مختلف تولید میشوند، بوتهای چلسی و پیکسی محبوبترین مدلهای آنها هستند. بوتهای چلسی معمولاً برش بالایی صافی دارند و در کنارهها قطعاتی با خاصیت کشسانی دارند. بوتهای پیکسی، نوک تیز بامزهای مثل یک پیکسی دارند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های زیر زانو

بوت های زیر زانو

مدل کفش مجلسی دخترانه بوت های زیر زانو پاهای شما را بیشتر میپوشانند و برای زمستان و دورههای سردتر بهتر هستند. بوتهای با ارتفاع تا زیر زانو که از مواد بادوام ساخته شدهاند، بیشتر خریده میشوند، مخصوصاً اگر قرار باشد بیشتر در فصل زمستان پوشیده شوند. شما کفشی نیاز دارید که از رطوبت، سرما و گل جان سالم به در ببرد. زمان انبار کردن این بوتها مراقب آنها باشید تا شکلشان را از دست ندهند، و قبل از کنار گذاشتن آنها در پایان تابستان آنها را به خوبی تمیز کنید.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های چلسی

بوت های چلسی

مدل کفش مجلسی دخترانه بوت های زیر زانو پاهای شما را بوتهای چلسی به پا میچسبند و تخت هستند در هر دو طرف قطعهای با خاصیت کشسانی دارند. بله، اسم آنها از روی منطقه ثروتمندنشین لندن انتخاب شده است. از طراحی آن برای اولین بار در دهه ۱۸۵۰ رونمایی شد و انتخاب ملکه ویکتوریا برای کفش پیاده روی بود، ولی در دهه ۱۹۶۰ توسط نوجوانهایی پیرو مدی که در کینگز رود پرسه میزدند به شهرت رسید.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های نظامی

بوت های نظامی

بدیهی است که طراحی آنها از بوت هایی که در ارتش پوشیده میشوند الهام گرفته شده است، این بوتها ضخیم و بادوام هستند و معمولاً در قسمت جلویی بند دارند که این بند تا بالای بوت ادامه پیدا میکند. بوتهای نظامی ظاهر قاطعی ایجاد میکنند که به ست لباس سرسختی اضافه میکنند.

زنانه

kc960072

4,649,000 ریال

زنانه

kc960070

6,289,000 ریال

زنانه

۵۴۴

4,429,000 ریال

زنانه

۷۴۴

5,689,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

اسپرت

۷۰۱

4,549,000 ریال

کفش

۱۴۱

5,219,000 ریال

کفش

۱۵۶

3,479,000 ریال

کفش

۱۱۹

5,299,000 ریال

زنانه

۱۴۶

4,029,000 ریال

کفش

۱۴۳

5,379,000 ریال

کفش

۱۳۴

5,309,000 ریال

کفش

۱۵۵

4,589,000 ریال