راهنمای مدل کفش مجلسی دخترانه

مدل کفش مجلسی دخترانه

مدل کفش مجلسی دخترانه

این قسمت از مقاله راهنمایی ما درباره مدل کفش مجلسی دخترانه است. کفش رسمی برای خانمها، گروهی از کفش است که زیبایی و کمال بیشتری به ظاهر خانمها اضافه می کند. نام این گروه کفش در زبان انگلیسی اصطلاحاً «کفش پیراهن» است، این نام یک واژه خیلی قدیمی است که به احتمال زیاد به کفش رسمی زنانه، کفش موقعیتهای خاص و یا خیلی ساده به کفش مهمانی امروزی اشاره دارد. البته مفهوم کفشهای موقعیتهای خاص از نامش پیداست ولی کلاً به کفشهای زنانهای گفته میشوند که زیباتر از کفشهای هرروزه خانمها هستند، تزیینات بیشتر و پاشنه های بلندتر دارند. انواع مختلف کفشهای رسمی عبارتند از:

مدل کفش مجلسی دخترانه : کفشهای پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند

مدل کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند انتخاب بدیهی برای لباسهای شب یا با پیراهن هستند. مدلهای بسیار زیادی از انواع کفشهای پاشنه بلند وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره آنها به «راهنمایی ما درباره کفشهای پاشنه بلند» مراجعه کنید.

کفش پامپ

مدل کفش مجلسی دخترانه پامپ مدلهای کلاسیکی هستند که برای رویدادهای رسمی از قبیل عروسی و یا برای لباس جلسات کاری مناسب هستند. کفشهای پامپ عموماً در جلو برش کوتاهتری دارند که به این معناست که برش جلویی کفش روی پا در قسمت نسبتاً پایینی قرار میگیرد، ارتفاع پاشنه آنها متوسط است و نوک تیزی دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره کفشهای پامپ پست با جزییات ما در بلاگ را مطالعه کنید.

کفشهای پامپ معمولاً در رنگهای کلاسیک از قیبل بژ، سیاه و قهوهای تولید می شوند، ولی امروزه مدلهایی که بیشتر با مد روز مطابق هستند هم به وفور یافت می شوند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : کفش های بروژ

کفش های بروژ

مدل کفش مجلسی دخترانه بروژ فقط مختص آقایان نیست، در سالهای اخیر به محصول مد اصلی برای خانمها تبدیل شده است. بروژهای زنانه مانند کفشهای تخت با همه چیز ست می شوند ولی یک نکته مثبتی نسبت به آنها دارند، آنها نسبت به کفشهای تخت بالرینا خیلی رسمی تر هستند. آنها حالت غیرعادی به یک پیراهن تابستانه می بخشند، چون این کفشها یک عنصر مردانه را به یک لباس زنانه اضافه می کنند و باعث می شوند یک لباس سرکار سفارشی، آراسته و سنتی به نظر برسد. (در زمانهای قدیم و) به طور سنتی بروژها از چرم سیاه و قهوهای ساخته می شدند، اما امروزه شما می توانید از میان انواع رنگها، طرحها و ارتفاع پاشنه متفاوت مدل دلخواهتان را انتخاب شوند. در بلاگ Shoe Zone بیشتر درباره بروژها بخوانید.

بوت های زنانه

مدل کفش مجلسی دخترانه بوتهای زنانه در همه فصول گزینه های کاربردی هستند، از چکمه های پلاستیکی گرفته تا نیم بوت های شیک در رنگهای باطراوت. این بوتها برای استفاده در هر موقعیت خاص یا فصل و برای ست شدن با هر لباسی مناسب هستند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : نیم بوت ها

نیم بوت ها

مدل کفش مجلسی دخترانه نیم بوت ها دقیقاً بوتهایی هستند که ارتفاع آنها تا قوزک پای شماست. خرید یک جفت نیم بوت خوب خیلی فکر خوبی است، آنها کفشهای کلاسیکی هستند که از محیط کار تا زندگی روزانه به خوبی استفاده می شوند. آنها با شلوار سفارشی و یا با یک پیراهن تابستانه خیلی خوب ست می شوند، چون آنها هم شیک هستند و هم با همه چیز ست می شوند. این نیم بوتها در مدلهای مختلف تولید می شوند، بوتهای چلسی و پیکسی محبوبترین مدلهای آنها هستند. بوتهای چلسی معمولاً برش بالایی صافی دارند و در کنارهها قطعاتی با خاصیت کشسانی دارند. بوتهای پیکسی، نوک تیز بامزهای مثل یک پیکسی دارند.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های زیر زانو

بوت های زیر زانو

مدل کفش مجلسی دخترانه بوت های زیر زانو پاهای شما را بیشتر می پوشانند و برای زمستان و دورههای سردتر بهتر هستند. بوتهای با ارتفاع تا زیر زانو که از مواد بادوام ساخته شده اند، بیشتر خریده می شوند، مخصوصاً اگر قرار باشد بیشتر در فصل زمستان پوشیده شوند. شما کفشی نیاز دارید که از رطوبت، سرما و گل جان سالم به در ببرد. زمان انبار کردن این بوتها مراقب آنها باشید تا شکلشان را از دست ندهند، و قبل از کنار گذاشتن آنها در پایان تابستان آنها را به خوبی تمیز کنید.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های چلسی

بوت های چلسی

مدل کفش مجلسی دخترانه بوت های زیر زانو پاهای شما را بوتهای چلسی به پا می چسبند و تخت هستند در هر دو طرف قطعهای با خاصیت کشسانی دارند. بله، اسم آنها از روی منطقه ثروتمندنشین لندن انتخاب شده است. از طراحی آن برای اولین بار در دهه ۱۸۵۰ رونمایی شد و انتخاب ملکه ویکتوریا برای کفش پیاده روی بود، ولی در دهه ۱۹۶۰ توسط نوجوانهایی پیرو مدی که در کینگز رود پرسه میزدند به شهرت رسید.

مدل کفش مجلسی دخترانه : بوت های نظامی

بوت های نظامی

بدیهی است که طراحی آنها از بوت هایی که در ارتش پوشیده می شوند الهام گرفته شده است، این بوتها ضخیم و بادوام هستند و معمولاً در قسمت جلویی بند دارند که این بند تا بالای بوت ادامه پیدا میکند. بوتهای نظامی ظاهر قاطعی ایجاد میکنند که به ست لباس سرسختی اضافه می کنند.

زنانه

kp96009

2,099,000 ریال

اکسسوری

JS96002

999,000 ریال

زنانه

۷۲۵

7,169,000 ریال

زنانه

۷۷۴

7,180,000 ریال

اسپرت

۵۰۱۵

6,219,000 ریال

زنانه

۷۹۳

4,620,000 ریال

زنانه

۷۸۹

5,420,000 ریال

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

5,580,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۱۱

6,390,000 ریال