مزایای پوشیدن کفش های چرمی

چرم خاصیت­های ویژه­ ای دارد که آن را از سایر مواد متمایز می­ کند. به همین دلیل است که یک جفت کفش آکسفورد کلاسیک ، امروز هم به اندازه زمان­های قدیم مناسب و مقبول باقی مانده است. از طرف دیگر هنوز تعدادی از افراد ترجیح می­ دهند غیررسمی لباس بپوشند و یا تعداد خیلی کمی از آنها مواد مصنوعی را ترجیح می­ دهند، چون کفش­های چرمی اصیل اغلب خیلی گران هستند. اگرچه قیمت آنها شاید کمی گران­تر از کفش­های عادی باشد اما نباید مزایای متعدد کفش­های چرمی را نادیده بگیرید. به همین دلیل در ادامه به شما خواهیم گفت چرا کفش­های چرمی بهترین گزینه هستند.

دوام و قابلیت تنفس

مسلماً دوام شاخص­ترین مزیت آن است. کفش­های چرمی از کفش­ های ساخته شده از مواد مصنوعی بیشتر عمر می­ کنند، چون مواد با کیفیت در مقابل شرایط سخت محیط کار مقاوم است. بعلاوه شرکت­های زیادی از تکنولوژی­های مدرن استفاده می­ کنند و خاصیت­ های تنفس به کفش­های چرمی اضافه می­ کنند تا پاهای شما خنک مانده و بوی نامطبوع نگیرند. همه این دلایل حاکی از این واقعیت هستند که خرید کفش­های چرمی در طولانی مدت سرمایه گذاری خیلی خوبی است.

اندازه و سبک بهتر

قبول کنید پوشیدن یک جفت کفش چرمی باعث می­ شود همه فکر کنند شما خیلی مدل بالا هستید. در واقع طبق گفته یک سایت تجارت الکترونیکی مد استرالیایی که جدیدترین کفش­های مدرن را انتخاب و در سایتش منتشر می ­کند، پوشیدن هر کفشی از مدل بروز گرفته تا آکسفورد و دبری، شما را باکلاس ­تر می ­کند. بعلاوه این کفش­ها نهایتاً شکل پای شما را خواهند گرفت و باعث ایجاد راحتی با دوام، محافظت بیشتر و از همه مهمتر ، ایجاد اعتماد به نفس می­ شوند.

تمیز کردن راحت و سازگاری با محیط زیست

در مقایسه با سایر محصولات پوشیدنی که از مواد مصنوعی ساخته شده­­ اند و برای طبیعت مضر هستند، در تولید کفش­های چرمی از مواد طبیعی استفاده می­ شود و باعث می­ شود که این کفش­ ها با محیط زیست سازگار باشند. از آنجایی که این کفش­ها ذاتاً باکیفیت هستند، می­ توانید خیلی سریع آنها را تمیز کنید (به شرطی که وسایل مناسب برای انجام این کار را داشته باشید). برای اینکه کفش­های چرمی شما بهترین کاربرد و ظاهر را داشته باشند، با آنها طوری رفتار کنید که با سایر چیزهای مهم و عزیزتان رفتار می­ کنید: با مراقبت پر از عشق. بهترین راه برای انجام چنین کاری تمیز کردن مرتب آنهاست. برای اینکار می­ توانید از یک پارچه مرطوب استفاده کنید و یا اگر خیلی کثیف شدند از مواد تمیز کننده چرم استفاده کنید.

رابینگ الکل یک تمیز کننده چرم عالی است، اگرچه شاید برای همه کفش­ها مناسب نباشد، پس قبل از تمیز کردن کل کفش کمی از این الکل را در قسمتی از کفش که دیده نمی­ شود تست کنید. اگر شانس با شما یار نیست و این الکل با کفش شما سازگار نیست، شیر چرم شرکت چمبرلین تمیزکننده­ های مخصوص چرم و مواد نرم کننده زیادی برای شرایطی مانند این ارائه می­ کند. محصول تمیزکننده خالص شماره۲ یک ترکیب مناسبی از آب، الکل و مواد غیرآلکالینی است که برای تمیز کردن عمیق چرم شما طراحی شده است. اگر روی کفش شما لکه افتاده باشد، یا گلی شده باشد و یا فقط به شستشو نیاز داشته باشد، تمیزکننده خالص به شما کمک خواهد کرد. بعد از آن از کرم کفش و چکمه شماره۶ استفاده کنید تا روغن و مواد مغذی طبیعی چرم را به آن بگردانید و باعث شوید بافت نرم و رنگ خوب به آن اضافه شود و از آن محافظت کنید. اگر اطلاعات بیشتری درباره این محلول­ها نیاز داشتید به راهنمای شرکت چمبرلین درباره تمیزکننده خالص و کرم کفش و چکمه مراجعه کنید.

مراقبت از چرم­تان را فراموش نکنید. اگر شما از آن مراقبت کنید، چرم هم از شما مراقبت خواهد کرد.