نحوه انتخاب کیف مدارک مردانه مناسبی که سالیان سال عمر میکند.

کیف مدارک مردانه

نکته اشتراک سفرهای کاری، تعطیلات، کنفرانسها و دورهمی ها چیست؟ برای همه این رویدادها باید سفر کرد و همه سفرها نیازمند نوعی کیف مدارک مردانه هستند.

نکته مهمی که باید بخاطر داشته باشید این است که: همه کیف مدارک مردانه با هم یکسان نیستند.

کیف مدارک مردانه مناسب، سفر شما را آسانتر و بی استرس خواهد کرد. ولی در عوض باید بگویم که چمدان نامناسب می تواند منشا مشکلات زیادی برای شما در سفر باشد.

چمدانهای خیلی خوب کیفیتهای مشخصی دارند و هدف ما از این مقاله، معرفی آن کیفیت ها است. در این مقاله ۱۱ راهکار به شما ارائه می شود و شما با کمک آنها می توانید چمدان باکیفیتی انتخاب کنید که سالیان سال عمر خواهد کرد.

اگر زیاد سفر می کنید، این مقاله را حتماً باید بخوانید! پس بدون معطلی، شروع می کنیم!

۱٫ کیف مدارک مردانه : برای هر مناسبت، کیف مناسبی بخرید.

کیف و چمدانهای متنوعی در بازار وجود دارند. اگر با عجله قصد خرید داشته باشید، احتمالاً اسیر وسوسه انتخاب مدلی خواهید شد که به نظر میرسد اکی یا صرفاً خوب باشد.

متاسفانه، یک کیف صرفاً خوب، معمولاً کیف مناسبی نیست. اگر کیف نامناسبی خریده باشید یا بدلیل کوچک بودن آن بیش از حد وسیله در آن جای خواهید داد، و یا اگر کیفتان خیلی بزرگ باشد حجم کم وسیله های درون آن باعث خواهد شد که وسایلتان در حین حرکت درون کیف به این طرف و آن طرف پرتاب شوند.

مسلماً کیف مناسب بستگی به طول مدت سفر و حجم وسیله های مورد نیاز برای آن دارد. به همین دلیل است که بهتر است چندین مدل چمدان داشته باشید تا مناسبترین اندازه آن را برای سفرتان انتخاب کنید.

اما اگر تازه شروع به خرید چمدان کرده باشید، بهترین کار، انتخاب براساس رایجترین نوع سفرتان است.

اگر به سفرهای کاری زیای می روید و سفرهای شما به طور متوسط ۳ تا ۵ روزه هستند، بهترین انتخاب برای شما کیف سایز متوسط ۲۳ تا ۲۴ اینچی است که باید در سفرهای هوایی آن را به قسمت بار تحویل دهید. اگر بیشتر آخر هفته ها به سفر می روید، یک ساک دستی سایز ۱۸ تا ۲۰ اینچی برای شما مناسب خواهد بود که این سایز از چمدان را در همه سفرهای هوایی می توانید با خود به درون کابین هواپیما ببرید.

۲٫ کیف مدارک مردانه : چمدان مورد نیازتان را از شرکتی که خدمات مشتریان فوق العاده ای ارائه می کند تهیه کنید.

کیف مدارک مردانه

بیشتر افرادی که چمدان می خرند شاید به اهمیت خدمات مشتریان هیچ دقتی نداشته باشند. وقتی شما از فروشگاه زنجیرهای بزرگی مثل والمارت یا تارگت خرید میکنید، این مورد مهم نادیده گرفته میشود و شما شاید هیچ چیزی با عنوان خدمات مشتریان دریافت نکنید.

ولی خدمات مشتریان خیلی مهم است. همیشه به مدت زمان فعالیت شرکت در زمینه تولید دقت کنید و چک کنید که آن شرکت خدمات مشتریان سطح بالایی ارائه کند.

حالت ایده آل این است که شماره تلفنی از شرکت در دسترس باشد که وقتی درخواستی دارید و با آن شماره تماس میگیرید یک انسان واقعی تماس شما را پاسخ دهد. و بهترین حالت داشتن دسترسی به آدرس ایمیلی است که بتوانید درخواست هایتان را مستقیماً به آن ارسال کنید.

همچنین بهتر است مدت زمان فعالیت شرکت در زمینه تولید را چک کنید. منطقی است که شرکتی که مدت زمان خیلی زیادی فعال بوده، ناگهان ناپدید نمی شود.

این مورد باعث می شود ما به نکته بعدی بپردازیم…

مطمئن شوید که چمدانی که خریده اید حتماً گارانتی داشته باشد.

گارانتی داشتن چمدان مد نظر شما اهمیت زیادی دارد. چون شرکت با ارائه این گارانتی، تضمین می کند که آیتم خریداری شده توسط شما به مدت مشخصی در شرایط خوب برای شما کار خواهد کرد.

بعضیها از چمدان هایشان خوب مراقبت نمی کنند اما شرکتی که چمدان آنها را گارانتی کرده باشد می تواند به این دسته از افراد اطمینان خاطر بدهد که چمدانی که خریده اند در مقابل آسیبهای ناشی از استفاده مداوم، مقاوم است.

مزیت دیگر گارانتی این است که در صورتی که کیف قبل از پایان مدت گارانتی صدمه ببیند، مالک می تواند کیف را برای تعمیر به شرکت بفرستد. اگر تعمیر کیف شامل تعویض قطعه هایی باشد، صاحب آن نباید هیچ مبلغی برای آن بپردازد.

زنانه

۱۶۴

4,369,000 ریال

کفش

۷۵۳

5,419,000 ریال

کفش

۷۵۲

5,419,000 ریال

کیف

kc960086

4,790,000 ریال

زنانه

۲۰۰

5,529,000 ریال

کفش

۱۹۹

5,529,000 ریال

کیف

KC960087

11,660,000 ریال

زنانه

kc960072

4,649,000 ریال

زنانه

kc960070

6,289,000 ریال

زنانه

۵۴۴

4,429,000 ریال

زنانه

۷۴۴

5,689,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

زنانه

۷۲۳

5,779,000 ریال