نحوه انتخاب کیف مردانه ی مناسب ( قسمت اول )

کیف مدارک مردانه

نکته اشتراک سفرهای کاری، تعطیلات، کنفرانسها و دورهمی ها چیست؟

برای همه این رویدادها باید سفر کرد و همه سفرها نیازمند نوعی کیف مدارک مردانه هستند.

نکته مهمی که باید بخاطر داشته باشید این است که: همه کیف مدارک مردانه با هم یکسان نیستند.

کیف مدارک مردانه مناسب، سفر شما را آسانتر و بی استرس خواهد کرد.

در این مقاله ۱۱ راهکار به شما ارائه می شود و شما با کمک آنها می توانید کیف مدرک مناسبی انتخاب کنید که سالیان سال عمر خواهد کرد.

 

۱٫ کیف مدارک مردانه : برای هر مناسبت، کیف مناسبی بخرید.

کیف و چمدانهای متنوعی در بازار وجود دارند. اگر با عجله قصد خرید داشته باشید، احتمالاً اسیر وسوسه انتخاب مدلی خواهید شد که به نظر میرسد اصرفاً خوب باشد.

متاسفانه، یک کیف صرفاً خوب، معمولاً کیف مناسبی نیست. اگر کیف نامناسبی خریده باشید یا بدلیل کوچک بودن آن بیش از حد وسیله در آن جای خواهید داد،

و یا اگر کیفتان خیلی بزرگ باشد حجم کم وسیله های درون آن باعث خواهد شد که وسایلتان در حین حرکت درون کیف به این طرف و آن طرف پرتاب شوند.

مسلماً کیف مناسب بستگی به طول مدت سفر و حجم وسیله های مورد نیاز برای آن دارد. به همین دلیل است که بهتر است چندین مدل کیف داشته باشید تا مناسبترین اندازه آن را برای سفرتان انتخاب کنید.

 

۲٫ کیف مورد نیازتان را از شرکتی که خدمات مشتریان فوق العاده ای ارائه می کند تهیه کنید.

کیف مدارک مردانه

بیشتر افرادی که کیف می خرند شاید به اهمیت خدمات مشتریان هیچ دقتی نداشته باشند.

وقتی شما از فروشگاه زنجیره ای بزرگ خرید میکنید، این مورد مهم نادیده گرفته میشود و شما شاید هیچ چیزی با عنوان خدمات مشتریان دریافت نکنید.

ولی خدمات مشتریان خیلی مهم است. همیشه به مدت زمان فعالیت شرکت در زمینه تولید دقت کنید و چک کنید که آن شرکت خدمات مشتریان سطح بالایی ارائه کند.

حالت ایده آل این است که شماره تلفنی از شرکت در دسترس باشد که وقتی درخواستی دارید و با آن شماره تماس میگیرید یک انسان واقعی تماس شما را پاسخ دهد.

و بهترین حالت داشتن دسترسی به آدرس ایمیلی است که بتوانید درخواست هایتان را مستقیماً به آن ارسال کنید. همچنین بهتر است مدت زمان فعالیت شرکت در زمینه تولید را چک کنید.

منطقی است که شرکتی که مدت زمان خیلی زیادی فعال بوده، ناگهان ناپدید نمی شود. این مورد باعث می شود ما به نکته بعدی بپردازیم…

مطمئن شوید که کیفی که خریده اید حتماً گارانتی داشته باشد. گارانتی داشتن کیف مد نظر شما اهمیت زیادی دارد. چون شرکت با ارائه این گارانتی، تضمین می کند که محصول خریداری شده توسط شما به مدت مشخصی در شرایط خوب برای شما کار خواهد کرد.

بعضیها از کیفهایشان خوب مراقبت نمی کنند اما شرکتی که کیف آنها را گارانتی کرده باشد می تواند به این دسته از افراد اطمینان خاطر بدهد که چمدانی که خریده اند در مقابل آسیبهای ناشی از استفاده مداوم، مقاوم است.

مزیت دیگر گارانتی این است که در صورتی که کیف قبل از پایان مدت گارانتی صدمه ببیند، مالک می تواند کیف را برای تعمیر به شرکت بفرستد. اگر تعمیر کیف شامل تعویض قطعه هایی باشد، صاحب آن نباید هیچ مبلغی برای آن بپردازد.

زنانه

kp96009

2,099,000 ریال

اکسسوری

JS96002

999,000 ریال

زنانه

۷۲۵

7,169,000 ریال

زنانه

۷۷۴

7,180,000 ریال

اسپرت

۵۰۱۵

6,219,000 ریال

زنانه

۷۹۳

4,620,000 ریال

زنانه

۷۸۹

5,420,000 ریال

زنانه

۷۲۸

5,129,000 ریال

زنانه

۱۱۴۰۷۷۲

8,380,000 ریال
7,439,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۷۶۵

5,580,000 ریال

زنانه

۱۱۲۰۲۱۱

6,390,000 ریال