مزایای محصولات نیکلاس

برای انتخاب یک کفش مناسب جدا از سایز و متریال ظاهری کفش موارد دیگری هم وجود دارند که راحتی کفش در حالت های مختلف را تضمین میکنند. این آیتم ها گرچه معمولا در ظاهر یک کفش دیده نمیشوند اما انتخاب صحیح در کیفیت ساخت آنها میتواند تجربه دلنشینی را از پوشیدن یک کفش به همراه داشته باشد. مواردی نظیر رویه کفش، فنر های فولادی، ورقه های سلولوزی، لاتکس، ابرهای پلی اورتان، قدک های حرارتی و ورقه های فایبری که به صورت مختصر به آنها می پردازیم.

رویه و زیره کفش

رویه از چرم گاوی است که با فن اوری روز دنیا و تکنولوژی مدرن ایتالیا  وعمدتا با مواد گیاهی فرآوری میشود. مواد گیاهی باعث حفظ محیط زیست بوده وبه دلیل شیمیایی نبودن به پا آسیب نمی رساند  و چرم  تولید شده با این فن آوری برای راحتی پا تابع پا میباشد. مجموعه نیکلاس برای کفشهای تولیدی خود از چند نوع زیره  از جمله پی یو، ترمو، لاستیک، ای وی آ، تی پی یو، میکرولایت و نیولایت  بسته به مورد استفاده کفش وسلیقه مشتریان خود استفاده میکند که هر کدام خصوصیات و ویژگیهای خاص خود را دارا است .

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 1

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 2

Ola Nordmann
Customer Support

فنر های فولادی

فنرهای فولادی یکی از مهمتریت ارکان کفش به حساب می آیند. فنر های تولید شده در شرکت های نامعتبر از کیفیت مناسب جهت عملکرد درست در کفش ها برخوردار نیستند. مجموعه نیکلاس پس از تحقیق بسیار در این زمینه بزرگترین شرکت اسپانیایی را برای تهیه این محصول انتخاب کرده است. این فنر ها از تسمه های خام فولادی با کیفیت CK55 تولید شده و در کفش های این مجموعه مورد استفاده قرار میگیرند.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 4

ورقه های سلولوزی

این ورقه ها که گیاهی هستند جهت جذب رطوبت پا به خود استفاده میشوند. همچنین لاتکس مایع جهت ایجاد خاصیت انعطاف پذیری و تبخیر هرچه سریعتر رطوبت ذخیره شده در در ورقه های سلولوزی استفاده میشود. در کفش های نیکلاس از بهترین متریال تولید اروپا که درصد صحیح استفاده از هر کدام از بخش ها را جهت عملکرد بهتر این چرخه رعایت مینماید استفاده میگردد. این محصول تولید شرکت PIDIGI ایتالیا یکی از بزرکترین تولیدکنندگان ورقه های سلولوزی در اروپا می باشد.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 5
چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 6

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 7

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

ابرهای پلی اورتان

یکی از نقاط مهم کفش، ابر مصرفی در دهانه آن و همچنین ابرهای داخل برخی زیره های خاص برای کفش های راحتی می باشد. شرکت Flexo Spuma در کشور پرتغال یکی از بهترین شرکت های تولید کننده این ابرها در دنیا می باشد و مجموعه نیکلاس برای تهیه این محصول از این شرکت نیاز خود را تامین مینماید.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 8

قدک های حرارتی

قدک ها در قسمت فوقانی و انتهایی کفش تعبیه شده و وظیفه فرم دهی و زیبایی کفش را به عهده دارند. استفاده از قدک های با کیفیت سبب میشود که کفش در طول عمر خود همواره حالت و فرم و زیبایی خود را حفظ نماید. این قدک ها در کفش نیکلاس از شرکت TencoGi ایتالیا تامین و در کفش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 9
چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 10

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 11

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

ورقه های فایبری

این کالا تماما از کاغذهای ضایعاتی گوناگون تولید و در دسته کالاهای بازیافتی قرار دارند که در تولیدات شرکت های اروپایی به هیچ وجه از مواد شیمیایی استفاده نمی شود. شرکت Bartoli ایتالیا با بیش از ۱۲۰ سال سابقه تولید این کالا بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کننده این کالا در جهان است که در کفش های نیکلاس فیبر های این شرکت  بکار برده میشود.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 12

لاتکس

با توجه به اینکه اسفنج های تولید داخل به علت استفاده از تکنولوژی قدیمی و مواد اولیه نامرغوب از کیفیت مناسب برخوردار نیستند، نیکلاس به تحقیق و بررسی تولیدکنندگان رتبه اول در دنیا پرداخت و از بین آنها شرکت SPUMATEX اسپانیا را که یکی از بزرگترین و برترین تولیدکنندگان لاتکس در دنیا به حساب می آید را جهت تهیه این محصول برگزید. خصوصیت اصلی این محصول نرمی و انعطاف پذیری بلند مدت و تنفس و جذب رطوبط می باشد که در راحتی و سلامت پا تاثیر بسزایی دارد.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 13

Ola Nordmann
Customer Support

Lorem ipsum..

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 14
چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 15

حالا با دانستن اینکه ما از بهترین متریال تولید شده در تمام دنیا و با بروزترین دستگاه های تولید ایتالیا کفش های خود را تولید و در اختیار مردم عزیز ایران و همچنین تمام دنیا قرار میدهیم، سوال “چرا کفش نیکلاس بپوشم؟” را پاسخ داده ایم.

… 

همچنین مجموعه نیکلاس با توجه به توان تولید، استفاده از بهترین تجهیزات و علم و فناوری روز، اقدام به تولید محصولات دیگری نظیر انواع کیف های مردانه و زنانه نموده و در آینده ای نزدیک تنوع تولیدات خود را در زمینه های دیگر گسترش خواهد داد.

چرا کفش نیکلاس بپوشم؟ 16