کیف مردانه با طول عمر بالا. ( قسمت چهارم )

کیف مردانه مناسبی که سالیان سال عمر میکند.
کیف مردانه مناسبی که سالیان سال عمر میکند.

کیف مردانه با طول عمر بالا : زیپ و سایر قطعات کیف را با دقت بررسی کنید.

زیپ کیف هم جز مواردی است که باید به دقت بررسی شود.

قبل از خرید کیف زیپ آن را امتحان کنید. دو لبه زیپ باید به صورت متعادل روی هم قرار گرفته باشند و خیلی راحت باز و بسته شود.

زیپ هم باید کیفیت خیلی خوبی داشته باشد و نباید هیچ سوراخ و فاصله ای بین دنده های آن وجود داشته باشد.

غیر از زیپ کیف شاید قطعات دیگری مثل قفل و گیره داشته باشد. گیره ها را امتحان کنید و مطمئن شوید که کامل بسته شده و به آسانی باز می شوند.

کیف مردانه با طول عمر بالا : مطمئن شوید که می توانید با سلیقه خودتان تغییراتی در کیف ایجاد کنید یا اسمتان را روی آن بنویسید.

کیفهایی که قابلیت تغییر براساس سلیقه و خواست شما را دارند خیلی ویژه هستند. این قابلیت یک شی ساده را به یک چیزی تبدیل میکند که واقعاً متعلق به شماست.

این قابلیت گاهی اوقات به این معنی است که شما می توانید از وسیله خود مراقبت کنید و باعث میشود عمر وسیله شما فوراً بیشتر شود.

بعلاوه وسیله ای که با سلیقه شما تغییر کرده و یا اسم شما روی آن نوشته شده باشد، داستان خیلی خوبی ایجاد می کند. ۲۰،۳۰ یا ۵۰ سال دیگر شما کیفتان را که اول اسم شما روی آن نوشته شده به پسر یا نوه پسریتان می دهید و احتمالاً آن به یادگاری خانوادگی تبدیل می شود.

گذشته از همه اینها سعی کنید کیف خود را از شرکت معتبری تهیه کنید که کیف در رنگهای متنوع به شما عرضه کند.

درست است که مشکی و قهوهای رنگهای کلاسیکی هستند که با گذر زمان از مد نمی افتند، ولی برخی از افراد کیف با رنگهای روشن را ترجیح می دهند. اگر کیف شما رنگ روشن و خاصی داشته باشد تشخیص آن روی نوار نقاله فرودگاه، از بین سایر کیفها آسانتر خواهد شد.

کیف مردانه با طول عمر بالا : به قیمت کیف دقت کنید.

قیمت نهایی ترین موردی است که باید زمان انتخاب کیف باکیفیت در نظر بگیرید. ولی شاید برای خیلی از افراد قیمت، اولین مورد باشد. در واقع این روش خرید اشتباه است چون قیمت مهمترین ویژگی کیف نیست.

فراموش نکنید که قیمت کیف با مدت زمان و تعداد دفعات استفاده و سبک آن قابل توجیه است.

اگر کیفی داشته باشید که به مدت ۵۰ سال از آن استفاده کنید و هر زمان که آن را در دست می گیرید احساس لذت داشته باشید، پس به نظر من پرداخت هزار دلار برای خرید آن قابل توجیه است.

آن را با خرید یک کیف ارزان مقایسه کنید. اگر این کیف ارزان در اولین استفاده از وسط پاره شود، شاید مجبور شوید دوباره کیف ارزانتر دیگری به جای آن بخرید. ولی اگر به همین روش ادامه دهید خیلی زود متوجه خواهید شد که پول خیلی بیشتری پرداخت کردهاید.

قیمت اغلب نشان دهنده کیفیت و اهمیت است. پس اگر هر باری که سفر می روید دوست دارید خیلی شیک و آراسته باشید، حتماً بدنبال کیف باکیفیت باشید.

زنانه

۱۶۴

4,369,000 ریال

کفش

۷۵۳

5,419,000 ریال

کفش

۷۵۲

5,419,000 ریال

کیف

kc960086

4,790,000 ریال

زنانه

۲۰۰

5,529,000 ریال

کفش

۱۹۹

5,529,000 ریال

کیف

KC960087

11,660,000 ریال

زنانه

kc960072

4,649,000 ریال

زنانه

kc960070

6,289,000 ریال

زنانه

۵۴۴

4,429,000 ریال

زنانه

۷۴۴

5,689,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

زنانه

۷۲۳

5,779,000 ریال