۹ تا از مزیت های پزشکی کفش چرم ( قسمت اول )

مزیت های پزشکی کفش چرم

مزیت های پزشکی کفش چرم : کفش شما فقط یک طراحی ساده نیست و جزئی از زبان بدن شماست، نحوه راه رفتن شما به آن بستگی دارد. نحوه حرکت کردن شما را کفش­تان تعیین می­ کند .

کفش افراد اطلاعات زیادی درباره شخصیت آنها آشکار می­ سازد. همانطور که همه ما مجبور به پوشیدن کفش هستیم، کفش­هایمان یکی از زیورآلات مد ما هم محسوب می ­شوند. علاوه بر ارزش مدی کفش، به مسئله راحتی آن نیز توجه خیلی زیادی می ­شود. به همین دلیل کفش­های چرمی از دیر ایام خیلی محبوب شده­ اند. اگرچه آنها نسبت به سایر کفش­ها گران­تر هستند، مزایای بیشماری برای ما به ارمغان می­ آورند.

به خاطر همین مزایا ما باید کفش چرمی بپوشیم و یا حداقل بیشتر اوقات یک جفت کفش چرمی بپوشیم. در ادامه به معرفی مزایای کفش­های چرمی می­ پردازیم.

۱. مزیت های پزشکی کفش چرم : راحتی

کفش­های چرمی از بقیه کفش­ها راحت­ ترند. وقتی کفش شما از مواد مصنوعی یا سایر مواد ساخته شده باشد، هوا از مواد سازنده آن عبور نمی­ کند. بنابراین پاهایتان در کفش محبوس خواهند بود. در صورتیکه چون چرم هوا را از خود عبور می­ دهد و هوا وارد کفش شما می­ شود، پاهایتان خنک می­ مانند و از عرق کردن آنها جلوگیری می­ شود. در واقع چرم از پاهای شما به خوبی محافظت می ­کند و برای آنها راحت­ ترین کفش است.

۲. مزیت های پزشکی کفش چرم : دوام و مقاومت

تکنولوژی مدرن ساخت کفش باعث شده است دوام و مقاومت کفش­ های چرمی خیلی بیشتر شود. یک جفت کفش چرمی بیش از دو یا سه برابر سایر کفش­ها عمر می ­کند. به همین دلیل در واقع ارزان­تر از آنهاست.

۳. مزیت های پزشکی کفش چرم : شیک بودن

کفش­ های چرمی خیلی زیبا و شیک هستند. آنها از مواد براق و صیقلی ساخته شده­اند. به همین دلیل ظاهر مدرن و بی­ نظیری دارند. رنگ­های متفاوتی از چرم در بازار موجود است. پس شما به راحتی می ­توانید مناسب ­ترین مدل را برای ست کردن با لباس­تان انتخاب کنید. وقتی که با شکل پاهای شما جور می ­شود، آنها را زیباتر می­ کند. در واقع کفش­های چرمی همیشه بعنوان کفش­های شیک و اعیانی شناخته می­ شوند.

۴. مزیت های پزشکی کفش چرم : ضدآب بودن

کفش­ های چرمی خاصیت ضدآبی دارند. این خاصیت به خشک نگه داشتن پاهایتان کمک می­ کند، فرقی نمی­ کند شما داخل خانه مشغول به کار باشید یا خارج از آن. چرم برای سلامتی مفید است چون کفش­های ساخته شده از آن پاهایتان را در هوای سرد، خشک و گرم نگه می ­دارد.

۵. مزیت های پزشکی کفش چرم : سازگاری با محیط زیست

کفش­ های چرمی به نسبت سایر کفش­ها با محیط زیست سازگارترند، چون از مواد مصنوعی مضر ساخته نشده ­اند، در عوض از مواد طبیعی (پوست حیوانات مختلف) ساخته شده ­اند. وقتی کفش­هایتان خراب شدند، چرم آنها جذب طبیعت خواهد شد.

۶. مزیت های پزشکی کفش چرم : مزیت های پزشکی کفش چرم : تمیز و خشک کردن راحت

شما به راحتی می توانید کفش­های چرمی­تان را در خانه با استفاده از یک برس نظافت ساده تمیز کنید. شما همچنین می­ توانید از مواد تمیز کننده­ای مثل ژل، فوم، مایع یا سایر مواد استفاده کنید. برای اینکه کفش ­های چرمی­تان خیلی براق باشند باید آنها را به خوبی تمیز کنید. بعد از تمیز کردن باید آنها را خشک کنید. همچنین برای خشک کردن آنها می­ توانید از پارچه کتان نرم استفاده کنید. بعد از خشک شدن، ظاهر چرم دقیقاً مثل روز اولش خواهد بود.

۷. مزیت های پزشکی کفش چرم : جذب بو

کفش ­های ساخته شده از پلاستیک و سایر مواد مصنوعی باعث بوگرفتن پاهای تان می­ شوند. به این دلیل که این کفش­ها از محصولات شیمیایی مختلف ساخت بشر درست شده­ اند. اما این مورد درباره کفش­ های چرمی صدق نمی­ کند. آنها چنان بوی خوبی از خود متصاعد می­ کنند که هیچ کس از آن بدش نمی­ آید.

زنانه

۱۶۴

4,369,000 ریال

کفش

۷۵۳

5,419,000 ریال

کفش

۷۵۲

5,419,000 ریال

کیف

kc960086

4,790,000 ریال

زنانه

۲۰۰

5,529,000 ریال

کفش

۱۹۹

5,529,000 ریال

کیف

KC960087

11,660,000 ریال

زنانه

kc960072

4,649,000 ریال

زنانه

kc960070

6,289,000 ریال

زنانه

۵۴۴

4,429,000 ریال

زنانه

۷۴۴

5,689,000 ریال
در انبار موجود نمی باشد

زنانه

۷۲۳

5,779,000 ریال