تاریخچه چرم نیکلاس

مجموعه نیکلاس در سال ۱۳۷۲ تأسیس و از یک کارگاه کوچک، فعالیت خود را آغاز نمود. برند نیکلاس در ایران تاسیس، و با تجربه و تخصص طراحی، دانش دیداری و علم تولید محصولات متناسب با آناتومی بدن انسان تولیدات خود را روانه بازار کرده است. این مجموعه با کسب تجربه نزد اساتید بنام هنر دستی و با تکیه بر علم روز دنیا و طی ۲۵ سال ارتباطات فنی و تجاری با کشور ایتالیا، روش‌های دست‌ساز قدیمی را با فن آوری بین المللی و خط تولید مجهز به تکنولوژی مدرن ایتالیایی ازجمله تجهیزات Cerim و چرم KLC تلفیق و به تولید اهتمام ورزید. در حال حاضر محصولات نیکلاس با همکاری طراحان ایتالیایی و مهندسین ایرانی با کنترل کیفیت بالا مبتنی بر استانداردهای برندهای جهانی تولید می‌شود.
نیکلاس افتخار دارد که در حال حاضر محصولات تولیدی خود را با شعب و نمایندگی‌های متعدد در سراسر کشور به مشتریان خود عرضه می‌دارد. امروزه باور مشتریان این است که تولیدات نیکلاس از نظر طراحی، کیفیت و تنوع با برندهای برتر دنیا برابری می کند.
نیکلاس همواره سعی بر آن دارد که با استفاده از تمام توان و تجربه خود در امر تولید و ارائه سبک زندگی پاسخگوی تمامی سلایق و مورد پسند مشتریان داخلی و خارجی خود باشد.


ایده و هدف بزرگ نیکلاس تولید محصولی است که بتواند در عین زیبایی از هر سبک زندگی تبعیت کند.

نمایی از کارخانه چرم نیکلاس

 

درباره ما 1
درباره ما 2
درباره ما 3
درباره ما 4
درباره ما 5

پشتیبانی
در ساعات اداری

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال با ما در تماس باشید.

درباره ما 6

بازگشت کالا
تا ۲۴ ساعت

در صورتی که از انتخاب خود رضایت ندارید میتوانید آن را باز گردانید.

درباره ما 7

ضمانت کالا
تا ۷ ماه

تمامی محصولات نیکلاس دارای ۷ ماه ضمانت نامه تعویض کالا می باشد.

درباره ما 8

ارسال رایگان
سراسر ایران

خرید خود را در سراسر ایران با ارسال رایگان دریافت نمایید.

مجموعه های همکار نیکلاس