تاریخچه چرم نیکلاس

مجموعه نیکلاس در سال ۱۳۷۲ تأسیس و از یک کارگاه کوچک، فعالیت خود را آغاز نمود. برند نیکلاس در ایران تاسیس، و با تجربه و تخصص طراحی، دانش دیداری و علم تولید محصولات متناسب با آناتومی بدن انسان تولیدات خود را روانه بازار کرده است. این مجموعه با کسب تجربه نزد اساتید بنام هنر دستی و با تکیه بر علم روز دنیا و طی ۲۵ سال ارتباطات فنی و تجاری با کشور ایتالیا، روش‌های دست‌ساز قدیمی را با فن آوری بین المللی و خط تولید مجهز به تکنولوژی مدرن ایتالیایی ازجمله تجهیزات Cerim و چرم KLC تلفیق و به تولید اهتمام ورزید. در حال حاضر محصولات نیکلاس با همکاری طراحان ایتالیایی و مهندسین ایرانی با کنترل کیفیت بالا مبتنی بر استانداردهای برندهای جهانی تولید می‌شود.
نیکلاس افتخار دارد که در حال حاضر محصولات تولیدی خود را با شعب و نمایندگی‌های متعدد در سراسر کشور به مشتریان خود عرضه می‌دارد. امروزه باور مشتریان این است که تولیدات نیکلاس از نظر طراحی، کیفیت و تنوع با برندهای برتر دنیا برابری می کند.
نیکلاس همواره سعی بر آن دارد که با استفاده از تمام توان و تجربه خود در امر تولید و ارائه سبک زندگی پاسخگوی تمامی سلایق و مورد پسند مشتریان داخلی و خارجی خود باشد.


ایده و هدف بزرگ نیکلاس تولید محصولی است که بتواند در عین زیبایی از هر سبک زندگی تبعیت کند.

نمایی از کارخانه چرم نیکلاس

 

پشتیبانی
در ساعات اداری

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال با ما در تماس باشید.

بازگشت کالا
تا ۲۴ ساعت

در صورتی که از انتخاب خود رضایت ندارید میتوانید آن را باز گردانید.

ضمانت کالا
تا ۷ ماه

تمامی محصولات نیکلاس دارای ۷ ماه ضمانت نامه تعویض کالا می باشد.

ارسال رایگان
سراسر ایران

خرید خود را در سراسر ایران با ارسال رایگان دریافت نمایید.

مجموعه های همکار نیکلاس